Serdecznie zapraszamy wraz z Opolską Regionalną Organizacją Turystyczną – OROT do pobierania nowej aplikacji turystycznej VisitOpolskie. Jest to innowacyjne narzędzie do planowania wypoczynku. Zawiera ona opisy 60 lokalizacji z terenu całego naszego województwa, wraz z audio przewodnikiem.

Dzięki aplikacji będziesz mógł poznać atrakcje turystyczne województwa opolskiego i i w łatwy sposób zaplanować pobyt w naszym pięknym Regionie!

Na użytkowników czekają opisy, mapy, dział aktualności oraz wydarzenia, możliwość stworzenia planu wypoczynku oraz grywalność.
Zachęcamy do pobrania aplikacji na Google Play lub poprzez App Store i stworzenie konta użytkownika, aby tworzyć pocztówki i przesyłać je do bliskich.

Oczywiście Sanktuarium na Górze Św. Anny zostało opisane w aplikacji, ponadto znalazło się w TOP 10 atrakcji Opolszczyzny! Oprócz tego sanktuarium, kolejne miejsce na Górze Św. Anny takie jak Geopark również zostało opisane. Zachęcamy do popierania aplikacji.

Zapraszamy przy okazji zwiedzania perełek województwa Opolskiego do skorzystania z noclegu w naszym Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Górze Św. Anny. Nasza lokalizacja to bardzo dobra baza wypadowa.

Podobne wpisy